گشایش سه واحد فروش جدید شرکت تجهیزات جابجایی و انبارداری کرون در کارولینای جنوبی

گشایش سه واحد فروش جدید شرکت تجهیزات جابجایی و انبارداری کرون در کارولینای جنوبی
تاریخ : ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ / تعداد بازدید : ۰
یکی از مسئولین توسعه و فروش شرکت تجهیزات جابه جایی و انبارداری و تولید انواع لیفتراک “CROWN” با اعلام این خبر خاطرنشان کرد که سه مرکز فروش و خدمات پس از فروش جدید در سراسر کارولینای جنوبی جهت حمایت بیشتر از متقاضیان لیفتراک های این شرکت گشایش یافته است.

وی گفت: قبلا این مکان ها به عنوان خدمات پس از فروش کارولینا با کارکنان خود مشغول به کار بوده اند اما شرکت CROWN همچنان بر توسعه بیشتر این مراکز مشتاق است.

وب سایت خدمات جابه جایی وانبارداری کارولینای جنوبی اعلام کرده است که این مراکز تامین کننده جدید لیفتراک های کرون " CROWN" و یونی کریر UNI CARRIER در فروش، خدمات پس از فروش و اجاره تجهیزات فعالیت می کنند.

با توجه به سیاست های شرکت کرون "CROWN"، این شرکت از افشای هرگونه جزئیات قراردادهای خود با این مراکز خودداری کرده است.

این امکانات و مراکز که در نزدیکی شهرهای گرین ویل، کلمبیا و چارلستون واقع در S.C میباشند قادر خواهند بود تا تکنولوژی تجهیزات جابه جایی و انبارداری ، محصولات و سرویس های مورد نظر را از جمله لیفتراک ها، جک پالت ها ، استکرها و کلیه تجهیزات جابه جایی مواد و کالا را فراهم سازند. همچنین راه حل های طراحی و اجرای انبار، قطعات و خدمات را در دستور کار خود دارند.

شرکت کرون " CROWN" خاطرنشان کرد که قادر است راه حل های اتوماسیون انبارداری و مدیریت ریچتراک ها،جک پالت های برقی و همچنین خدمات پس از فروش و آموزش را در این مراکز برای مشتریان جدید و قدیم این فراهم سازد.
نظرات کاربران
دیدگاه