اینجا هستیدSkip Navigation Links : صفحه نخست : اخبار و مقالات : مقالات
مقالات صنعتی

[آرشیو]
bullet جک پالت دستی در برابر جک پالت با نیروی محرکه
جک پالت دستی فقط با نیروی انسانی کارمیکند. به این معنی که بالا بردن و حرکت دادن جک پالت هر دو توسط نیروی انسانی صورت می گیرد. برای بالا بردن شاخکها پدالی تعبیه شده است که با هر بار فشار روی آن شاخکها حدود 1.5 cm به بالا حرکت می کنند.
تاریخ: ۱۳۹۳/۱۰/۰۹       (تعداد بازدید : 4544)

bullet جک پالت و اصول استفاده از آن
جک پالت که به نامهای پالت بر، پالت تراک، پالت پمپ و یا گاری پمپی شناخته میشود، وسیله ای برای بلندکردن و حرکت دادن پالت و یا اجسام سنگین میباشد.
تاریخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱۸       (تعداد بازدید : 3955)

bullet استاکر یا لیفتراک دستی چیست؟
لیفتراک دستی اساسا و عینا آن چیزی است که به نظرتان می رسد. لیفتراک دستی لیفتراکی است که با نیروی دست کار می کند به جای اینکه با موتور کار کند. شاخک های قابل شناسایی در جلو دارند اما توسط نیروی انسانی به جای نیروی موتور هل داده می شوند...
تاریخ: ۱۳۹۱/۰۸/۱۱       (تعداد بازدید : 4618)

bullet انواع جک پالت
جک پالت ها انواع مختلفی دارند که بعضی از مدل های اینجا آورده شده است...
تاریخ: ۱۳۹۱/۰۸/۱۱       (تعداد بازدید : 4578)

bullet کاربردهای چکش هیدرولیکی
همانطور که از اسمش مشخص است از این وسیله برای ضربه زدن به اجسام استفاده می شود. کاربرد اصلی آن خرد کردن و تکه تکه کردن اجسام معدنی (سنگ) در معادن یا کمک به جاده سازی است. مصارف شهری آن هم مربوط به راه سازی، خیابان سازی، تعمیرات پیاده رو ها و خیابان، کارهای عمرانی و ساختمانی، تخریب ساختمان ها و سازه ها و کندن زمین های سخت برای تعمیرات مسیرهای آب و فاضلاب و خطوط زیر زمینی برق و مخابرات می باشد. معمولا در کارهای شهری از سایز کوچک و متوسط چکش متناسب با سایز بیل هیدرولیکی استفاده می گردد. معادن در معادن بزرگ برای استخراج در ابتدا از مواد منفجره استفاده می کنند (آتشباری) تا صخره های عظیم و بزرگ خرد شده و به تکه های کوچکتری تقسیم گردند. سپس با استفاده از چکش هیدرولیکی که بر بیل سوار هستند آن قطعات را هم به تکه های کوچکتر تقسیم می کنند تا حمل و نقل سنگ ها آسان تر گردد و مواد معدنی به شکل کوچکتر تحویل کارخانه های ذوب مواد معدنی گردد (معادن سنگ آهن و مس ). در این معادن از سایز بزرگ چکش متناسب با سایز بیل هیدرولیکی استفاده می شود. در معادن کوچک مانند شن و ماسه از چکش سایز متوسط متناسب با سایز بیل هیدرولیکی استفاده می شود.
تاریخ: ۱۳۹۰/۱۱/۱۵       (تعداد بازدید : 4117)